Hakkımızda

Kurumsal

Türkiye’nin inşaat alanında modernleşmesine kayda değer bir katkı sağlayan İmpa Yapı kuruluşundan bugüne 2.600.000 metrekarenin üzerinde, çok sayıda projeyi taahhüt ve gayrimenkul geliştiricisi olarak gerçekleştirmiştir. 1987 yılından bu yana konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, sağlık tesisleri ve lojistik depoları gibi birçok projenin yapımını üstlenmiş olan İmpa Yapı faaliyetlerini Kavacık’taki merkez binasında sürdürmektedir. 

İmpa Yapı bütün bu üretimlerini insan, çevre ve iş güvenliği faktörlerini ön planda tutarak ayrıntılı bir şekilde planlamış ve uygulamıştır.

Kuruluşundan bugüne sağlıklı bir büyüme süreci izleyen İmpa Yapı büyüme ivmesini arttırarak sektördeki konumunu ileriye taşımayı hedeflemektedir.


Kalite Yönetimi

Performans, maliyet, zaman, fiyat ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenler açısından optimum çözüme gitmek daima politikamızdır. Kalite hedeflerimiz modern çağda müşteri istekleri ile şekillenir. Şirketimiz için kalite, ulaşılan ve korunan düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.

Aşağıda belirtilmiş olan proje bazlı süreç yönetim metotları ve kalite sistemi söyle özetlenebilir.

  • Müşteri mevcut ve gelecekte ki ihtiyaçlarını ve taleplerini anlamak, müşteri beklentilerinin üzerinde memnuniyet sağlaması için hizmet üretmeye gayret etmek.
  • Tüm tedarikçiler ve çözüm ortaklarımız ile ortak değer yaratmak ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmak.
  • İMPA’nın genel performansını ve organizasyon yapısının sürekli iyileştirilmesini bir hedef olarak görmek
  • Ortak amaç ve yol haritası oluşturmaya öncülük ederek, şirketin hedeflerine ulaşması için tüm çalışanların dahil olacağı ortamı oluşturmak.

Vizyon

Gayrimenkul sektöründe kalitesi yüksek, sürdürülebilir ve güvenli yapılar oluşturmak.

Çalışanlarımızın İMPA’da çalışıyor olmaktan gurur duymaları

“Sıfır Kaza” politikasını hedef alarak iş modelini sürekli gelişen yeni teknolojilere göre adapte etmek